Матеріали для бровістів

Міжнародний стандарт якості

Матеріали для
бровістів

Международный стандарт качества

Переваги Чому KODI PROFESSIONAL обирають професіонали?

15 років

на міжнародному б'юті
ринку

від 5 днів

міжнародна
доставка

250 000+

салонів щодня використовують
нашу продукцію

163

країн

6

міжнародних
кадемій

6 000+

товарів від найкращих технологів

%

найкращі умови для
оптових клієнтів

250 000+

салонів щодня використовують
нашу продукцію

163

країн

від 5 днів

міжнародна
доставка

6 000+

товарів від найкращих технологів

6

міжнародних
кадемій

%

найкращі умови для
оптових клієнтів

15 лет

на международном рынке

Розхідники для бровиста Розхідники для бровиста

Брови Розхідники для бровиста

Витратні матеріали для бровиста слід купувати за найвигіднішою ціною, оскільки засоби з цієї категорії мають властивість швидко закінчуватися. В асортименті міжнародного бренду Kodi Professional можна придбати:

 • щіточки (різних форм, розмірів та з варіативним оформленням).
 • Стікери для клею (використовуються при процедурі нарощування).
 • Палітри та спеціальні ємності для змішування фарби.
 • Портативні міксери для косметичних засобів.
 • Набір наклейок для змішування пігментів.
 • Лінійки, футляри та пенали для зручності зберігання.

Магазин «Все для брів» від популярного бренду Kodi Professional дозволяє купити розхідники за найнижчою ціною. При цьому висока якість кожного товару та знижки на опт стануть додатковими перевагами.

Як стати офіційним партнером?

Запросити презентацію сьогодні

arrow

Матеріали для бровиста оптом

Купити матеріали для бровиста легко на брендовому сайті Kodi Professional. Співпраця з Kodi має низку незаперечних плюсів:

 • ви взаємодієте безпосередньо з виробником без посередників, що гарантує найвигідніші умови купівлі;
 • можна не побоюватися підробок, все для брів має відповідні сертифікати якості, що підтверджують оригінальність товару;
 • гнучка цінова політика та індивідуальні знижки на опт від виробника, що допоможе зберегти та раціонально розподілити бюджет;
 • всі товари для бровістів оптом зібрані на одному сайті із простим та зрозумілим інтерфейсом, а також зручною категоризацією. Вам більше не потрібно замовляти із різних магазинів та витрачати час на очікування доставки;
 • товари для бровістів можуть бути доставлені кількома способами: кур’єрською доставкою по Києву, міжнародною поштовою доставкою та доставкою по Україні Новою Поштою. Також є послуга самовивезення з офісу за адресою: м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 30б.

Більше 10 років ми навчаємо кращих майстрів і займаємося підвищенням їхньої кваліфікації, тому на 100% знаємо, яких продуктів для роботи потребує справжній професіонал. Зручність, швидкість, бездоганний кінцевий результат — це головні критерії створення інструментів і матеріалів Kodi Professional.

Ми виготовляємо продукцію, спираючись на власний досвід, а також відстежуємо тенденції індустрії з середини. Це дає нам перевагу задавати власні тренди та забезпечувати brow-фахівців справді якісними товарами, постійно розширюючи свій асортимент.

Купити все для бровиста оптом на сайті Kodi Professional не складе труднощів навіть малодосвідченому новачкові. Інтерфейс магазину простий і зрозумілий, товари для бровістів поділені на категорії, працює пошук, а в особистому кабінеті ви можете скористатися послугою персональної консультації для коректного підбору потрібних позицій.

Тепер купити все для бровиста можна в кілька кліків та із задоволенням, отримавши індивідуальну знижку на дійсно якісний товар.

Функція самовивезення доступна жителям столиці. Наш шоурум розташований за адресою: м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 30б.

Ми рекомендуємо пройти реєстрацію на сайті та потрапити до особистого кабінету для того, щоб сповна отримати всі переваги при замовленні товарів Kodi Professional. У вас буде можливість скоригувати свої покупки, отримати персональну знижку і обговорити з консультантом інші питання, що вас цікавлять.

У більшості випадків пінцети та інші інструменти від бренду Kodi Professional виготовляються із міцної, медичної сталі. Вона довго не втрачає гостроти заточування та не деформується під дією зовнішніх факторів.

Умови доставки та оплати товарів максимально докладно описані у розділі Доставка та Оплата. Також всі питання, що вас цікавлять, можна задати своєму персональному менеджеру.

Так, фахівці з контенту безпосередньо співпрацюють із складом та оперативно оновлюють наявність в інтернет-магазині. Ви завжди отримуєте актуальну інформацію вчасно.

Так, за умови оптової покупки, ви можете отримати персональну знижку на товари в особистому кабінеті покупця.