GEMEINSAM TRENDS SCHAFFEN UND DAS BEAUTY BUSINESS WEITERENTWICKELN

medal_02[1]

Product No. 1 in the category “Gel
Polishes and Products for Manicure

medal_02[1]

Product No. 1 in the category “Gel
Polishes and Products for Manicure

KODI PROFESSIONAL Über uns

KODI PROFESSIONAL -

ist eine internationale Marke, die eine breite Palette von Produkten des professionellen Segments in den Bereichen Nagelästhetik, Podologie, Wimpernverlängerung, Augenbrauenmodellierung, Make-up, Permanent Make-up und Hardware-Kosmetologie anbietet. Die Produkte der Marke sind in vielen Ländern der Welt vertreten und seit mehr als 17 Jahren marktführend in der Beauty-Branche.

In den Jahren 2020 und 2021 wurde die Marke zum Gewinner des internationalen Festivalwettbewerbs „Wahl des Jahres“ in der Nominierung „Gelpolituren und Maniküreprodukte“. Der Status Nr. 1 wurde nach den Ergebnissen einer gesamtukrainischen Untersuchung vergeben, die jährlich vom internationalen Marketingunternehmen IPSOS durchgeführt wird.

Produkte von Kodi Professional haben ihre Liebhaber in 163 Ländern der Welt gefunden: Deutschland, Spanien, Zypern, Ukraine, Kasachstan, Weißrussland, Georgien, Moldawien, Lettland, Italien, Schweden, Türkei, Israel, Vereinigte Arabische Emirate usw. Die Qualität aller Kosmetika wird durch ISO-Zertifikate bestätigt.

Internationale Ausbildungszentren in 6 Ländern:

location[3]
Georgia
location[3]
Türkei
location[3]
Bulgarien
location[3]
Moldawien
Cyprus_Screen[1]

CPNP

ISO 9001

GMP (ISO 22716)

Product No. 1

In the category "Gel Polishes and Products for Manicure"

Vorteile Vorteile für Großhandelskunden:

Direkte Lieferung der Produkte ohne Zwischenhändler

Ein breites Sortiment für das Beauty-Business

Monatliche Aktionen

Wir beraten und schulen Mitarbeiter

Internationales ISO-Qualitätszertifikat

Seit mehr als 17 Jahren entwickeln wir Produkte für die Marktführer im Beauty-Bereich

Marketingunterstützung

Online-Konsultationen von Technologen

WIE KANN MAN OFFIZIELLER PARTNER WERDEN?

Die Bedingungen der Zusammenarbeit anfordern

arrow

Professionelle Produkte:

17 Jahre

auf dem internationalen Beauty-Markt

6 000+

Produkte

7

Internationale
Richtungen

160+

Ländern wählen
Kodi Professional

9

Richtungen

Team Unser Team

Alina_Kalantaenko

Alina Kalantayenko

Leiterin der Abteilung für die Arbeit mit Großhandelskunden

photo_2024-02-05_13-06-02.jpg

Ruslan Boyko

Leiter der Verkaufsabteilung

Pavlov_Roman[1]

Роман Павлов​

Керівник відділу
по роботі з салонами краси та навчальними центрами

Medien Medien über uns

KODI PROFESSIONAL Все для салонів краси

11 (1)

умови оптових закупок -

Репутаційна складова — найважливіший елемент у професійній діяльності будь-якого майстра манікюру. Щоб робота була виконана якісно та відповідно до запиту клієнта, важливо використовувати виключно перевірені матеріали. Міжнародний бренд KODI PROFESSIONAL надає можливість придбання топових товарів для салонного сегменту за вигідними цінами.

все для салонів краси -

Купуючи все для салонів краси, власник бізнесу звертає увагу на кілька категорій:

Ми постаралися врахувати всі побажання, щоб розробити гнучку та комфортну партнерську програму для придбання товарів оптом. Продукція для салонів краси, яку виробляє бренд KODI PROFESSIONAL, проходить обов’язкову багаторівневу перевірку якості, задекларовану низкою міжнародних сертифікатів. Таким чином, оптові закупівлі для салонів краси стали ще більш простими, вигідними та безпечними.

HIGHLIGHTER AND ILLUMINATOR(2) (1)
IMG_6091 (1)

Товари для салонів краси оптом -

Купити товари для салонів краси оптом набагато вигідніше, ніж працювати з безліччю різних постачальників або купувати в роздріб. Ціна в міжнародному бренді KODI PROFESSIONAL фіксується на адекватних відмітках і залишається доступною для покупців, а завдяки безлічі знижок та програм лояльності для наших партнерів косметика для салонів краси оптом стає ще дешевшою.

Бренд KODI PROFESSIONAL представляє зручну категоризацію товарів за бьюті-напрямками:

Оптовий магазин KODI PROFESSIONAL актуальний не тільки для салонів краси та нейл-студій, а й навчальних центрів бьюті-сфери, а також дистриб’юторів та регіональних представників.

Косметика для салонів краси оптом

Товари для краси оптом від KODI PROFESSIONAL  — це гарантія високої якості кожної окремої одиниці продукції та взаємовигідні умови співпраці:

KODI PROFESSIONAL — міжнародний бренд, який відомий у багатьох країнах світу, завдяки продукції найвищої якості, виробленої на запит практикуючих майстрів б’юті-індустрії. Крім цього, компанія надає надійну партнерську підтримку та гнучкі фінансові умови для оптових покупців, які можна обговорити індивідуально.

Бренд KODI PROFESSIONAL здійснює маркетингову підтримку, завдяки власному відео- та фото-production, активному просуванню в соцмережах, участі у загальнонаціональних TV-шоу, роботі з лідерами думок та на міжнародних виставках. Стаючи нашим оптовим покупцем, ви отримуєте доступ до всіх промо-матеріалів, а також матимете можливість серед перших протестувати всі новинки, радуючи своїх клієнтів високою якістю сервісу.

Будуйте свій бізнес вигідно разом із KODI PROFESSIONAL.

Після подачі заявки ви проходите обов’язкову реєстрацію в програмі лояльності, що дає вам можливість замовити будь-яку продукцію від 1 шт. за оптовою ціною.

Для оплати замовлення в магазині KODI PROFESSIONAL існує кілька способів: оплата по рахунку, оплата при отриманні, самовивіз, а також оплата картами VISA і Mastercard.

Наша продукція проходить багатоетапну перевірку якості, але якщо з якоїсь причини ви залишились незадоволені отриманим товаром, ви маєте можливість його повернути відповідно до Закону України “Про захист прав споживачів”.

На час дії воєнного стану доставка здійснюється кур’єрами або до відділень Нової Пошти та Укрпошти, які продовжують працювати. Повний перелік робочих відділень доступний на веб-сайтах цих компаній. Доставку сплачує покупець. Міжнародна доставка здійснюється за рахунок покупця, мінімальну суму замовлення скасовано.

Ключовим партнерам ми надаємо зразки продукції під час безкоштовних оглядових майстер-класів. Вони проходять в режимі онлайн або в Міжнародній академії KODI PROFESSIONAL.

Після реєстрації в програмі лояльності за кожним оптовим покупцем закріплюється менеджер, з яким ви зможете обговорити гнучкі індивідуальні умови покупки.