2500+ ВИДІВ ГЕЛЬ-ЛАКІВ
ВІД БРЕНДУ №1

medal_02[1]

2500+ ВИДІВ ГЕЛЬ-ЛАКІВ
ВІД БРЕНДУ №1

medal_02[1]

Переваги Чому KODI PROFESSIONAL обирають професіонали?

15 років

на міжнародному б'юті
ринку

від 5 днів

міжнародна
доставка

250 000+

салонів щодня використовують
нашу продукцію

163

країн

6

міжнародних
кадемій

6 000+

товарів від найкращих технологів

%

найкращі умови для
оптових клієнтів

250 000+

салонів щодня використовують
нашу продукцію

163

країн

від 5 днів

міжнародна
доставка

6 000+

товарів від найкращих технологів

6

міжнародних
кадемій

%

найкращі умови для
оптових клієнтів

15 лет

на международном рынке

Сертифікати МІЖНАРОДНІ СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ

image 7

Гель-лак оптом Гель-лак оптом від виробника

Купити гель-лаки оптом, якщо ви працюєте з клієнтами, завжди гарна ідея. Це дешево, вигідно і дозволить знизити собівартість процедури, водночас ви заробите більше. У чому перевага покупки безпосередньо від виробника?

 • Ви завжди на 100% впевнені в оригінальності продуктів, купивши гель-лак оптом. Kodi Professional є безпосереднім виробником продукції, інструментів, декору та витратних матеріалів, необхідних майстру манікюру.
 • Купити гель-лак оптом від виробника в рази дешевше, ніж купувати флакони в роздріб. Гнучка система індивідуальних знижок дозволить заощадити бюджет.
 • Швидка доставка в тому форматі, який зручний саме для вас. Обирайте доставку поштою по Україні, кур’єрську або адресну доставку, самовивіз чи міжнародну доставку.
 • Постійна підтримка і моментальне вирішення всіх питань, що вас цікавлять, з особистим менеджером.
 • Відвантаження товару за мінімальний термін.
 • Також, купуючи гель-лак оптом від виробника, ви першими будете дізнаватися про наші новинки, тестувати їх та впроваджувати у свою роботу.

Гель-лак Kodi оптом — це вигідне, зручне та функціональне рішення для бізнесу у сфері краси.

Постачальники гель-лаків

Часто постачальники гель-лаків недобросовісно виконують свої обов’язки. Вони або завищують ціни, або штучно знижують їх, але при цьому ставлять мінімальну планку замовлення, що не завжди вигідно для майстра.

Крім того, багато хто не може надати сертифікати та інші документи, що підтверджують оригінальність продукції. Краще купувати гель-лак оптом від виробника, так ви можете бути впевнені в найнижчій ціні без накруток, оригінальності товару та його високій якості.

Як стати офіційним партнером?

Запросити презентацію сьогодні

arrow

Гель-лак оптом в Kodi Professional

Відкриваючи категорію «опт», фахівці Kodi Professional постаралися створити максимально вигідну та комфортну систему замовлення для кожного клієнта:

 • гнучка система індивідуальних знижок, що дозволить заощадити бюджет;
 • приємна і конструктивна комунікація з особистим менеджером з приводу всіх питань, що вас цікавлять;
 • унікальна можливість тестування всіх новинок бренду Kodi Professional одним із перших;
 • мінімальна закупівля для того, щоб ваше замовлення потрапило до категорії “опт”;
 • швидке відправлення та доставка зручним для вас способом: поштою по Україні, кур’єрська доставка та послуга міжнародної доставки.

Міжнародний бренд Kodi Professional йде в ногу з часом, відстежуючи останні тенденції у сфері краси та створюючи актуальні продукти. Щороку лінійка найкращих гель-лаків поповнюється тематичними сезонними колекціями відповідно до трендів. Ми регулярно оновлюємо елементи дизайну, а також удосконалюємо кожен нюанс для досягнення бездоганного результату.

Над створенням продуктів Kodi Professional працюють найкращі маркетологи, хороші технологи та хіміки, що втілюють задум у реальність. Ми гарантуємо стабільну якість продукції, яка потрібна на професійному ринку nail-індустрії.

Будь-які гель-лаки мають складну хімічну формулу та проходять ретельне тестування, підтверджуючи безпеку своєї формули. Їх не можна назвати гіпоалергенними, тому що все одно залишається можливість індивідуальних алергічних реакцій організму на окремі компоненти складу.

Термін придатності кожного конкретного продукту вказано на упаковці товару.

Рекомендований час сушіння в Led-лампі потужністю не нижче 36 Ватт — 30 секунд, в УФ-лампі — 2 хвилини. Рекомендуємо час сушіння більш щільних відтінків збільшувати в Led-лампі на 30 секунд, в УФ-лампі — на 1 хвилину.

При замовленні гель-лаків спочатку зареєструйтесь на сайті, увійдіть до свого особистого кабінету та дізнайтесь про розмір персональної знижки. Додаткові запитання можна поставити вашому менеджеру.

Сколи в носінні покриття, як правило, обумовлені помилкою в технології нанесення покриття, або слабким станом нігтьової пластини (що виправляється нанесенням бази та зміцненням акриловою пудрою), або невиправданим навантаженням на нігтьову пластину з покриттям. У будь-якому випадку технологія гель-лаків Kodi Professional на сьогоднішній день одна із сучасних і дуже міцних, що забезпечує високий відсоток довгостроковості серед різноманітних покриттів, представлених на ринку.

Оптова знижка поширюється на більшість товарів з розділів: гель-лаки, топи та бази, акрилово-гелеві системи, лаки, набори для нарощування, інструменти та аксесуари, розхідники тощо.